English 
 
 
 
 
 
 
  صفحه اصلي درباره ما محصولات پروژه‌ها تماس با ما  
  

فاد، متشكل از صنايع توليدي فاد و گروه طراحي و مشاوره فاد، از ابتداي دهه ۸۰ فعاليت خود را در زمينه نور  آغاز نمود. صنايع توليدي فاد دامنه گسترده‌اي از چراغها را با استفاده از فن‌آوري LED توليد مي‌كند.

اين شركت با گسترش تنوع محصولات و تاسيس بخش مشاوره در محيط حرفه‌اي نور، افتخار اولين صادركننده چراغهاي دكوراتيو را در كشور به خود اختصاص داده است.

رويكرد شركت در طراحي محصول هميشه نوآوري و نه دنباله‌روي بوده است. بخش طراحي محصول فاد به منظور توليد چراغهاي كلاسيك و مدرن براي انواع معماري داخلي و خارجي ساختمانهاي مسكوني، اداري و تجاري از مشاوره مهندسين و آرشيتكت‌هاي برتر كشور بهره برده است.

فاد با بيش از 1000 پروژه اجرايي در آغاز دومين دهه از فعاليت خود شاهد افزايش تنوع محصول و گسترش همكاري با شركتهاي معتبر آلماني، اتريشي، ايتاليايي و اسانيايي در زمينه مشاوره نور مي‌باشد.

با توجه به اهميت نحوه مصرف انرژي و كاهش هزينه‌هاي مصرفي، فاد اقدام به ارائه مشاوره در زمينه بهينه‌سازي مصرف انرژي در سيستمهاي روشنايي شامل تجهيزات نوري و بويژه تجهيزات دريافت انرژي خورشيدي (پنل‌هاي سولار) و تجهيزات ذخيره‌سازي و كنترل انرژي كرده است تا بار ديگر يشرو در ارائه خدمات متناسب با شرايط اقتصادي روز باشد.

خدمات مشاوره جامع
فاد با دامنه وسيعي از محصولات كه مي‌توان تك‌تك در بناهاي معماري به كار برد، جلوه‌هاي نور و فضاي شما را افزايش خواهد داد و تعداد بيشمار محصولات شركت، شما را در انتخاب بهترين گزينه ياري خواهد كرد.

راه حل خاص / نگاه خاص
ما با چراغهاي خاص، طرحهاي ويژه را براي پروژه شما فراهم خواهيم كرد. هر پروژه متفاوت از ديگري، نيازهاي خاص خود را دارد. براي يگانه جلوه كردن طرح شما با استفاده از تمامي پتانسيل‌ها، فاد چراغهاي خاص شما را توليد مي‌كند.

طراحي استثنايي
طراحي نور مبتكرانه و چراغهاي استثنايي با بهترين كيفيت، تمام آن چيزي است كه از ما انتظار داريد. در هر فازي از پروژه كه باشيد، طراحان ما پشتيباني دلخواه شما را فراهم مي‌كنند.
فاد با طراحي سه‌بعدي با مدرن‌ترين نرم‌افزارهاي مرتبط با نور و ارائه تصاوير واقعي تصميم‌گيري را براي شما آسان كرده‌است.

 

نمايشگاه ساختمان ۱۳۸۵ نمايشگاه ساختمان ۱۳۸۶ نمايشگاه ساختمان ۱۳۸۷


 

صفحه اصلي     |     درباره ما     |     محصولات     |     پروژه‌ها     |     تماس با ما